W dniu 30 listopada 2017 roku uczniowie klas I i II ZSOiO z Pruszcza Gdańskiego kształcący się w zawodzie Technik Logistyk oraz ich wychowawczynie i nauczyciele kształcenia zawodowego uczestniczyli w wyjeździe do Łodzi na II Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG.

Udział w targach stanowi rozszerzenie oferty edukacyjnej uczniów w ramach projektu ,,Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Gdańskim”.

Targi INTRALOMAG to wydarzenie dedykowane branży wewnętrznej logistyki magazynowej, transportowi i inwestycjom w bazę logistyczno-magazynową.

1

 2

    3

 4     5
 6     7

Celem przedsięwzięcia jest sprostanie oczekiwaniom i potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku usług magazynowych. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentowali Cassioli Polska, Lavorwash Polska, BAŁTYKGAZ Sp. z o. o.,  Logsoft, BekuPlast, Ampere Polska,  MGL Technika oraz WDX. Wśród wystawców II edycji Targów zobaczyć można było dostawców usług outsorsingowych: DataConsult , ISLogistic, oraz firmy specjalizujące się między innymi w wyposażaniu hal wielko powierzchniowych w innowacyjne rozwiązania technologiczne poprzez automatyzację procesów logistycznych. Najnowszej generacji wózki widłowe zaprezentowała irlandzka firma CombiLift, natomiast rozwiązania regałowe m.in. PROVOST Polska.

Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w pokazach,  prezentacjach

Dotyczących tematyki dynamicznie rozwijającego się rynku usług magazynowych. Wystawcy umożliwili uczniom pozyskanie licznych czasopism z branży logistycznej.

Udział młodzieży w II Targach Logistyki Magazynowej INTRALOMAG przyczynił się do zwiększenia motywacji do nauki w  wybranym kierunku kształcenia.

 8     9
 10     11
 12  13
 14     15
 16     17

18